Meie

[vc_row css=”.vc_custom_1603968252524{padding-top: 100px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Kes me oleme

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”who-sisu”]KVEST on lauamängu kommuun, mille idee sündis 2019. aastal kolme kogenud mänguri peas. Olles varasemalt olnud mänguhuvilised juba aasta(kümneid) nii digitaalsetes mängudes, kui ka lauamängude vallas, leidsime, et just seda viimast on Eestis liialt vähe.

Kuna Dungeons & Dragons’i maailm on suur, enamasti inglise keelne ja mööda internetti laiali otsustasime luua brändi, mis koondaks selle kõik ühte kohta. Loomulikult on D&D vaid väike osa tervest lauamängu/tabletop maailmast ning meie soov on tuua läbi KVESTi keskkonna kõiki huvilisi lähemale erinevatele süsteemidele ja mängudele.

KVEST’i lehelt on võimalik lugeda õpetusi, artikleid, arvamusi, osta D&D teemalisi tooteid ja mänguelamusi Eesti keeles. Meie eesmärk on tutvustada seda maailma lauamänguhuvilistele ja pakkuda kõigile uusi mängukogemusi.

Kui sinul on ettepanekuid või mõtteid, mida soovid meiega jagada, siis kirjuta meile![/vc_column_text][vc_single_image image=”4114″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTVCY29udGFjdC1mb3JtLTclMjBpZCUzRCUyMjU5OTMlMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMlR1bGUlMjBNJUMzJUE0bmdpbWFfY29weSUyMiU1RA==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.