Mis on KVEST?

KVEST ja inimesed

KVEST on Eesti ainuke puhtalt Dungeons & Dragons rollimängule keskenduv kogukond.

Pakume uutele tulijatele sujuvat sissejuhatust D&D maailma ja toetame Eesti lauarollimängude kogukonna kasvu ja arengut:

  • Jooksutame D&D mänge sõpruskondadele ja töökollektiividele, kes otsivad kogenud mängujuhti ehk Dungeon Masterit.
  • Kõikidega ei jõua ise mängida, seega aitame mängijatel ja mängujuhtidel teineteist leida läbi Grupileidja.
  • Salvestame live play formaadis D&D mänge ning muud põnevat ja kasulikku videomaterjali D&D huvilistele.
  • Meie e-poe riiulitelt leiad tõenäoliselt suurima (ja kõige mõistlikuma hinnaga) D&D toodete valiku siinpool piiri. 
  • Meie Discordi server on Eesti suurim D&D kanal. Hüppa sisse—seal jagame uudiseid, arvamusi ja kogemusi ning naudime teiste lahedate inimeste seltskonda.

2021. aasta MängudeÖÖ raames oli meil au korraldada Eesti esimene Dungeons & Dragonsi lavamäng. Kutsusime laua taha sellised lõbusad mängijad nagu Rauno Meronen, Kristjan Lüüs ja Märt Koik.

Meelitava probleemina ei jätkunud publikule saalis istumiskohti, seega täideti trepiastmed ning seisti püsti, kus vähegi mahtus. Draakon sai alistatud ning kõik jäid napilt ellu.

Õhtu küll lõppes, ent nende tegelased jätkavad seiklemist meie Youtube’i mänguseerias “Relm”.

Kommuun

Kõikide meie tegevuste ja plaanide keskmes on alati olnud kommuun. Ühendada ja kasvatada – see on olnud üldine eesmärk. Tahtsime juba mängivaid huvilisi omavahel ühendada ja võimendada ning teisalt pakkuda uutele huvilistele lihtsamat ja juhendavat sissejuhatust D&D maailma.

Kommuuni aktiivseim osa on Discordi server, kus kõik osalejad saavad omavahel ideid, mõtteid, uudiseid ja arvamusi jagada. Tänaseks on see Eesti suurim D&D fookusega vestluskanal.

Lisaks haarame kommuuni aktiivselt kaasa ka aeg-ajalt toimuvatele striimidele, kus suurt rolli mängib ka ekraani tagant jälgiv publikum.

Kõikide KVESTi tegevuste kõrvalt peame äärmiselt oluliseks armastust mängu vastu. Seega on tavaks saanud lisaks kõikidele muudele mängudele väljaspool KVESTi kollektiivi korraldada ka omakeskis toimuvaid mänge, mida ükski kaamera ei salvesta ning mis on vaid meile endile.

KVESTi panus

Kuid KVESTi tegevused ei piirdu vaid Discordiga – veebilehel postitame aktiivselt artikleid ja uudiseid ning Youtube keskkonnas salvestame nii live play formaadis D&D mänge kui ka informatiivseid videokillukesi.

Grupileidja on KVESTi originaalne iseloodud keskkond, mis mõeldud mängijate ühendamiseks. Oleme loonud tööriista nii neile, kes tahavad mängugruppi leida, kui ka neile mängugruppidele, kes üksikuid mängijaid juurde otsivad.

Lisaks pakub KVEST väga laiaulatuslikku e-poodi, kus riiulitelt leiab tõenäoliselt suurima Dungeons & Dragonsi valiku siinpool piiri. Oleme pidevalt suhtlemas ja otsimas väiksemaid ja suuremaid väljaandjaid ja levitajaid, et saaksime pakkuda väga mitmekülgset valikut. Samuti on KVESTi kaudu omandatavad tooted võimalikult taskukohaste hindadega, kuna meie eesmärgiks on aidata mängu populariseerida.

Meie tegevused toimuvad ka taustal – mõtleme ja töötame välja uusi tööriistu, mis rikastaks siinset D&D ja üldist lauarollimängude tandrit. Kui Sul on ideid või ettepanekuid, kuulaksime Sind hea meelega. Me oleme oma tegevustes väga väikesed, ent teeme kõike südamega.

“Kas Teadsid?” on KVESTi teadmisteampsud video kujul. Mõne minutiga jõuab vaatajani lühike ja ülevaatlik sisu mõne D&D või lauarollimängu teema kohta.
Videote uurimistöödele panustab kaasa terve meeskond, isegi kui kaamera ees rääkimas vaid üks.

KVESTi tiim

KVESTi taga on terve kamp uuemaid ja vanemaid tegijaid, kes toimetavad armastusest mängu vastu. 

Võta meiega ühendust ja räägime, kuidas saaksid olla osa KVESTi pundist. Oleme avatud kõikidele koostööpakkumistele, mis valdkonda edendaks ja arendaks.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.