Tule mängi Dungeons & Dragonsit!

Pane kamp kokku ja tule mängi kogenud mängujuhi käe all maailma kõige populaarsemat rollimängu.

Oled avastamas Dungeons & Dragons maailma, aga ei tea, kust alustada? Otsid firmaürituse jaoks tegevust, mis poleks kõigil juba sada korda läbi tehtud? Tahad proovida vapra seikleja elu—saapaid mudaseks tegemata?

Kelle jaoks?

Kui sulle meeldivad Sõrmuste isand, Kettamaailm, Troonide mäng, või näiteks Witcher, siis on võrdlemisi suur tõenäosus, et D&D on sinu jaoks. Kui sa ka ei ole suur fantaasiakirjanduse või -filmide fänn, siis D&D nautimist see ei takista. Sõpradega koos aega veeta ja naerda meeldib? Lauamängud meeldivad? D&D polegi muud kui üks eriti kaasahaarav lauamäng. 

KVESTi mängulaua äärde on oodatud eelkõige päris algajad huvilised, aga ka kogenud mängijaid ukse taha ei jäeta. Osalejad peaksid olema vähemalt 16-aastased.

Planeerid firmaüritust?

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, võtame arvesse teie eelistused ja soovi korral ka suurema mängijate arvu.

Kuidas?

Pane kokku kolme- kuni kuuepealine seltskond. Vali sobiv päev ja aeg ning võtame sinuga õige pea ühendust, et kinnitada aeg ja mängujuht.

Algajasõbralikud juhised oleme kokku kogunud siia, aga mängupäeval käime kõik vajalikud reeglid üle. Kodust tööd ei jäeta, tunnikontrolli ei tule, kaasa midagi erilist võtma ei pea—mängimiseks vajalikud tarvikud anname kõigile kätte. Kui endal on täringud juba olemas, siis võib need loomulikult kaasa võtta. Kohapealt ja KVESTi e-poest saab täringuid ja muid tarvikuid ka osta. 

Mäng kestab 4-6 tundi, sõltuvalt hoost ja tempost—igal grupil tekib mängu jooksul oma stiil ja unikaalne dünaamika, mis seda kõike mõjutab.

Mängime KVESTi ruumides Tallinnas, D&D jaoks täiusliku atmosfääriga laua taga. Ühe osaleja tasu on 40€ ning sisaldab mittealkohoolseid jooke. Muud joogid ja snäkid võite julgelt kaasa võtta.

Veel küsimusi? Kirjuta meile!

Tule sõprade või tiimikaaslastega ning tehke koos esimene samm Dungeons & Dragonsi maailmas

Broneeri aeg

Toskenweld

Toskenweld on väike ja vaikne kaevandusküla, ehitatud keset raba. Igapäevaselt on küla koduks kohalikele kaevuritele, kes lähedalasuvatest kaevandustest maavarasid pinnale toovad. Mõned päevad tagasi külla jõudnud seiklejad on oma tühjenenud rahakukru ümber kohalikus kõrtsus ning peavad plaani kust järgmist juhutööd leida.

Seiklus 3-6 mängijale
Osaleja tasu on 40€

Mäng sinu ettevõttele?

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, siis mõtleme hea meelega kaasa. Peame plaani ja loome koos ühe lõbusa õhtu, mis sobib just teile! Võtame arvesse osavõtjate varasema kogemuse, stsenaariumi eelistused ja soovi korral ka suurema mängijate arvu.

Kirjuta lisainfosse oma soovist lähemalt!

Mänguvalik

Toskenweld

Toskenweld on väike ja vaikne kaevandusküla, ehitatud keset raba. Igapäevaselt on küla koduks kohalikele kaevuritele, kes lähedalasuvatest kaevandustest maavarasid pinnale toovad.
Mõned päevad tagasi külla jõudnud seiklejad on oma tühjenenud rahakukru ümber kohalikus kõrtsus ning peavad plaani kust järgmist juhutööd leida.

Level 2 seiklus 3-6 mängijale

Mäng just sinu ettevõttele?

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, siis mõtleme hea meelega kaasa. Peame plaani ja loome koos ühe lõbusa õhtu, mis sobib just teie huvilistele võttes arvesse osavõtjate varasema kogemuse ja suurema mängijate arvu.

 

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.