Tule mängi Dungeons & Dragonsit!

Pane kokku 3-6 liikmeline seltskond ja saate kogenud mängujuhi käe all olla seiklejad, kelle iga otsus on teie teha ning tulemused teie mõjutada.

Korraldame mänge ka firma- ja tiimiürituste vormis.

Oled värskelt enda jaoks avastanud Dungeons & Dragonsi või juba aastaid tundnud kaugelt huvi? Tahad proovida seda popkultuuri suurimat lipulaeva omal käel? Tule võta osa ning saa aru, miks see mäng on nii kultuslik, nagu ta on.

Oled värskelt enda jaoks avastanud Dungeons & Dragonsi või juba aastaid tundnud kaugelt huvi? Tahad proovida seda popkultuuri suurimat lipulaeva omal käel? Tule võta osa ning saa aru, miks see mäng on nii kultuslik, nagu ta on.

Kelle jaoks?

Mäng on mõeldud eelkõige algajatele (kuigi ka kogenud mängijad on oodatud). Peamiselt nendele, kellel on vähene või olematu kokkupuude Dungeons & Dragonsiga. Kõik kes on tundnud huvi selle vastu, et aru saada, kas D&D on midagi, mis võiks neile huvi pakkuda? Või kas D&D on täpselt selline, nagu seda The Big Bang Theory’s esitleti (ei ole)? Üritame ja aitame kummutada erinevaid müüte, valearusaamasid ning ekslikke arvamusi sellest, mis see mäng on või ei ole.

Kui sulle ja su sõpradele pakub huvi fantaasiakirjandus ja -filmindus. Oled tuttav teostega, nagu Lord of the Rings, Hobbit, Harry Potter, Discworld’i seeria, Game of Thrones ja paljud sellelaadsed? Kas need kirjutised paeluvad sind kui lugejat? – Siis on tugev tõenäosus, et Dungeons & Dragons võiks olla sinu jaoks huvitav kogemus.

“Tule sõprade või tiimikaaslastega ning tehke koos esimene samm Dungeons & Dragonsi maailmas”

Kuidas?

Kõigepealt kogu kokku kolme kuni kuuepealine seltskond, kes on kõik  fantaasiakirjanduse või -filminduse huvilised ning on seda võimalust oodanud juba aastaid. Või leia oma sõprade seast need, kes sulle mõne teene võlgu, kes unustasid su viimasele lauamänguõhtule kutsumast või kellele suudad augu pähe rääkida. Mängu tehnilisuse tõttu soovitame rangelt, et kõik osalejad oleksid vähemalt 16 aastased.

Kui grupp on koos või kokku panemisel vali teile sobiv päev ja aeg. Võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel, et kinnitada aeg, mängujuht ning vajadusel vastata küsimustele ja juhendada kui midagi veel tundub liialt keeruline. Kui aeg paigas, jääb üle ainult mänguõhtuni kannatada.

Nii lihtne ongi.

“Mäng, kus sul on päriselt võimalik teha kõike ning õppida tundma oma kaaslaste mängulist ja tegelikku olemust – See on Dungeons & Dragons.”

Korraldusinfo

Grupi suurus jääb vahemikku 3 kuni 6 mängijat ning eeldatav mängu kestvusaeg on 4-6 tundi, sõltuvalt mängu hoost ja tempost. Enne mänguga alustamist toimub mänguõhtu raames ka põgus baasreeglistiku tutvustus.

Kõik tarvikud mängu jaoks võimaldatakse mängijatele mängu jooksul (sh. täringud). Kui endal on täringud juba olemas, siis olete väga teretulnud need kaasa võtma. On ka võimalus kohapealt (või eelnevalt e-poe kaudu) soetada täringuid KVESTilt. Üritusele võite kaasa võtta oma jooke ja snäkke.

Mängu hind sõltub grupi suurusest – osaleja tasu on 35€. Osalustasu sisaldab mitte-alkohoolseid jooke. Mängusessioon toimub Tallinnas, mänguks spetsiaalselt loodud ruumis.

Kui on veel küsimusi – kirjuta meile

Broneeri aeg:

Toskenweld

Toskenweld on väike ja vaikne kaevandusküla, ehitatud keset raba. Igapäevaselt on küla koduks kohalikele kaevuritele, kes lähedalasuvatest kaevandustest maavarasid pinnale toovad. Mõned päevad tagasi külla jõudnud seiklejad on oma tühjenenud rahakukru ümber kohalikus kõrtsus ning peavad plaani kust järgmist juhutööd leida.

Level 2 seiklus 3-6 mängijale
Osaleja tasu on 35€

Mäng sinu ettevõttele?

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, siis mõtleme hea meelega kaasa. Peame plaani ja loome koos ühe lõbusa õhtu, mis sobib just teile! Võtame arvesse osavõtjate varasema kogemuse, stsenaariumi eelistused ja soovi korral ka suurema mängijate arvu.

Kirjuta lisainfosse oma soovist lähemalt!

Mänguvalik

Iga mäng on kui üks lugu. Üks temaatiline seiklus, kus mängijate endi teha on kõik otsused ja tulemused. Allpool on kõik lood, mille läbiviimist hetkel pakume. Kõik, mängud on meie endi kirjutatud ning on unikaalsed teosed.

Toskenweld oneshot dungeons and dragons mäng

Toskenweld

Toskenweld on väike ja vaikne kaevandusküla, ehitatud keset raba. Igapäevaselt on küla koduks kohalikele kaevuritele, kes lähedalasuvatest kaevandustest maavarasid pinnale toovad.
Mõned päevad tagasi külla jõudnud seiklejad on oma tühjenenud rahakukru ümber kohalikus kõrtsus ning peavad plaani kust järgmist juhutööd leida.

Level 2 seiklus 3-6 mängijale

Mäng just sinu ettevõttele?

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, siis mõtleme hea meelega kaasa. Peame plaani ja loome koos ühe lõbusa õhtu, mis sobib just teie huvilistele võttes arvesse osavõtjate varasema kogemuse ja suurema mängijate arvu.