Tulge Dungeons & Dragonsit mängima!

Kui otsid mänguõhtut, mis võiks sobida just sinu tiimile või ettevõttele, võtame arvesse teie eelistused ja soovi korral ka suurema mängijate arvu..

Oled avastamas Dungeons & Dragons maailma, aga ei tea, kust alustada? Otsid firmaürituse jaoks tegevust, mis poleks kõigil juba sada korda läbi tehtud? Tahad proovida vapra seikleja elu—saapaid mudaseks tegemata?

Kelle jaoks?

Olgem ausad, bowling ja kardisõit on ennast juba ammendanud. Rollimängud nagu D&D mõjuvad töökollektiividele värskendavalt ja arendavad erinevaid oskusi: koostöö, loominguline ja strateegiline mõtlemine, juhtimisoskused… Kõlab tuttavalt? Lisaks on D&D ka lihtsalt ääretult lõbus.

KVESTi mängulaua äärde on oodatud eelkõige päris algajad huvilised, aga ka kogenud mängijaid ukse taha ei jäeta.

Planeerid hoopis mänguõhtut oma sõpradele – Vaata siia.

Kuidas?

Alustuseks võid meile kirjutada, kirjeldades kui suurele pundile on soov mänguõhtut korraldada. Meie ruumid on loodud ideaalseks mängumeeleolu loomiseks koos kõiksugu valmisolekuga ning mahutavad kuni kuus huvilist. Suuremate gruppide puhul tasub kas jagada seltskond kaheks ning tulla kahel erineval päeval. Või saame ka korraldada mänguõhtu teie juures.

Mänguõhtu puhul võib arvestada 4-6 tunnise ettevõtmisega, mille puhul pole vajalik kellegi eelnev kogemus või teadmised. Kõik õpetame ja juhendame õhtu raames. Teile jääb vaid kohale tulla.

Mängime KVESTi ruumides Tallinnas ning meie poolt ootab kõiki mittealkohoolne tervitusjook. Muud joogid ja snäkid võite julgelt kaasa võtta.

Veel küsimusi? Kirjuta meile!

Tiimiüritus kus moondub meeskonnadünaamika ja -liikmete funktsioon ning tulemuseks meelelahutuslik kaos.

Võta ühendust
    X
    Ostukorv
    Ostukorv on tühi.

    Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.