Varamu

Mis on Varamu?

KVESTi Varamu on kollektsioon erinevaid platvorme ja tööriistasid, mis loodud muutmaks lauarollimängurite elu lihtsamaks. Me loome erinevaid keskkondi keskendudes just kaasmängijate mängukogemse lihtsustamiseks ja parendamiseks. 

Praegu on Varamu alla koondatud projektide nimistu üsna piiratud kuid on suur tõenäosus, et töös on rohkem kui hetkel välja paistab. Kui sul on mõni mõte või ettepanek mõne tööriista või platvormi loomiseks, anna sellest meile teada kas Discordi kaudu või kirjuta info@kvest.ee.

Grupileidja

Platvorm mängugrupi või puuduva kaasmängija leidmiseks. Otsid gruppi millega liituda või oled grupp, kellel puudu mõni mängija või mängujuht – siis Grupileidja on tööriist, mis aitab sul puuduvaid inimesi leida.

Uus Karakter

Kes võiks olla su järgmine tegelane? Tiirutad oma tüüpiliste mõtete ümber? Kasuta Uus Karakter tööriista ning saad kommuuni liikmete kaasabil loodud erinevaid kombinatsioone. Me ei ütle, et just selline ta olema peabki – aga paneb mõtte mingis suunas liikuma.

Alustava huvilise teejuht

Kollektsioon erinevaid artikleid ja kirjutisi, mis loodud suunamaks ja aitamaks uutel huvilistel teha oma esimesi samme D&D või mõne muu lauarollimängu teekonnal.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.