Podcast

KVEST Podcast: Episood 10 “Bandiit & Teet”

Juubeliepisoodis fantaseerime erinevatest temaatikatest, milles D&D’d mängida võiks – käib läbi nii Post-apokalüptiline maailmakord, western ning tulnukad. Midagi kõigile. Kui sul tekib mõni mõte või kommentaar – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 9 “Inetu bardipoeg”

Räägime uuest D&D raamatust, bardi klassist, atleetidest ja akrobaatidest, meie plaanidest ning samuti sellest, et mida kindlasti teha, kui leiad end Prahat külastamas. Edaspidi tuleb taskuhäälingu saade iga kahe nädala tagant. Kui sul tekib mõni mõte või kommentaar – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid…

KVEST Podcast: Episood 8 “Kuningas keset linna”

Räägime John Wickist, kollektiivsest loo jutustamisest, one-shotist, võitmisest ja paljust muust.(Võib-olla juhtus midagi heliga poolepealt, võibolla mitte – tule ja kuula ning saa teada) Kui sul tekib mõni mõte või kommentaar – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 7 “Klass: elu pärast”

Räägime “Esimene D&D Mäng” artikliteseeriast, D&D lauamängudest, klassidest ja muust. Kui sul tekib mõni mõte või kommentaar – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 6 “Su NPC kõlab tuttavalt””

Räägime distantsilt mängimisest, veebikaameratega laua kokkutoomisest, võitluste visualiseerimisest, karakterite häältest ja eripäradest ning paljust muust. Kui sul mõni mõte või kommentaar tekib – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 5 “Wib Utah”

Räägime oma D&D mälestustest, tutvustame enda grupi mängu ning samuti erinevaid füüsilisi esemeid, mida D&D-s kasutada. Kui sul mõni mõte või kommentaar tekib – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 4 “Hobused söövad seeni?”

Räägime maailma loomisest, realismist D&D’s ning jagame mõtteid alustavatele DM’idele. Samuti me ei eksi. Kui sul mõni mõte või kommentaar tekib – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 3 “Päkkar”

Kolmandas podcasti taskuvestluses arutame D&D tõlkimise teemadel, kuidas uut karakterit luua ning sööme piparkooke. Kui sul mõni mõte või kommentaar tekib – anna sellest meile teada kas siin või Youtube’is kommenteerides või kirjutades kiri@kvest.ee Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil kasvatada Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 2 “Toas on lamp”

Teises podcasti taskuvestluses arutame oma mängukogemustest, üldiselt mängude ettevalmistamisest ja moodulitest ning lambist. Ühest konkreetsest lambist, mis pole tegelikkuses üldse oluline lamp. Seekordset taskuhääle salvestust kimbutas tehnika, meie õnneks, püüdis heli üles vaid kaamera. Teeme tulevikus paremini. Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil aidata Eesti D&D kommuuni.

KVEST Podcast: Episood 1

Lisaks kirjatükkidele, saab olema aktiivne osa KVESTi keskkonnast ka meie (loodetavasti) regulaarne podcast-vestlussaade. Arutame omavahel erinevatel D&D ja mitte-D&D teemadel, avaldame mõtteid, tähelepanekuid ja mälestusi mängudest, kus oleme osalenud. Kommenteerime artikleid, mis portaalist läbi käivad ning üldiselt ajame omavahel vaikselt juttu. Tule kuula, jaga mõtteid ning aita meil aidata Eesti D&D kommuuni.