The Temple of Elemental Evil

85.00

Laost otsas

Laost otsas

Kirjeldus

Goodman Games koostöös Wizards of the Coast’iga on kaasaegsete reeglitega kooskõlla toonud kaks klassikalist Gary Gygaxi ja Frank Mentzeri poolt kirjutatud seiklusraamatut. The Village of Hommlet (1979) ja The Temple of Elemental Evil (1985) on pärit Dungeons & Dragonsi algusaegadest ning võtavad mõlemad aset World of Greyhawk maailmasättes.

Komplekt sisaldab mõlemat raamatut, mis on täis kaarte ja illustratsioone algsetest 1. Edition moodulitest kui ka lisa-väljakutseid ja laiendusi algses materjalis mainitud kohtadele, isikutele ja olenditele. Kõik raamatu sees on kohandatud 5E reeglistikule ning on kenasti mängitav, elamaks läbi ikoonilisi vanakooli seiklusmooduleid.

Seiklused toovad kangelased vaiksesse Hommleti külla, mis aastaid tagasi langes kurjuse küüsi. Lähedalasuv kurjuse tempel, mida kunagi peeti alistatuks, ei pruugi olla siiski nii hääbunud kui võiks loota. Küla ümbritsevatel teedel on hakatud nägema röövleid ja pimeduses on kuulda luusivat kurjust. Seiklejad, kes end piisavalt julgeteks peavad, leiavad enda eest mäletamistväärt väljakutsete seeria, millel klassikalise D&D hõng.

Seiklusraamatud on level 1 kuni 7 tegelastele.

Lisainfo

Kogus

2 raamatut

Raamatu keel

inglise

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.