Young Adventurer’s Collection

33.00

Laost otsas

Laost otsas

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Noortele mänguhuvilistele loodud mängukollektsioon, mis koosneb neljast raamatust tutvustamaks D&D mängumaailma läbi lihtsamate reeglite ja süsteemide. Dungeons & Dragonsi süsteem võib olla noortele liialt keeruline, et alustada, seega raamatukomplekt seletab mängu käiku ja ideed läbi lihtsamate juhiste ning keskendub loo jutustamisele ja fantaasiameele karastamisele, mitte liigkeeruliste reeglitele.

Komplekti kuuluvad järgnevad raamatud:

Monsters & Creatures – tutvustustab koletisi ja olendeid, kes müstilistes maailmapaikades elavad.

Warriors & Weapons – kokkuvõte rassidest ja lähivõitlusklassidest. Raamat juhendab mängijatel oma tegelasi looma keskendudes olulisel ning mitte kaduda reegliterägastikku.

Wizards & Spells – maagilised klassid ja loitsud – kõik vajalik teadmine müstilisemate kangelaste loomiseks. Loitsud on seletatud läbi arusaadavate kirjelduste ning nõuannete, mis juhendavad loitse kasutama. Lisaks on raamatus erinevad maagilised relvad ja tarvikud, mida seiklusel võib kohata või vaja minna.

Dungeons & Tombs – raamatulehtedelt leiab kuus näidiskatakombi koos situatsioonidega, kus kangelased end ohtlikust olukorras leiavad. Lisaks Monsters & Creatures raamatule, on ka siin mitmeid erinevaid olendeid, keda koobastes kohata võib. Kõik olevused on kirjelduste, visuaalselt ilusate illustratsioonide ja taustainfoga muudetud väga põnevateks. Lisaks juhendab raamat looma omaenda koopaid ja katakombe, suunates mõtteid nende loomisel oluliste elementide ja teemadele.

Lisainfo

Kogus

1 raamat

Raamatu keel

inglise

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.