KVEST Grupileidja – versioon 2

Grupileidja 2E, versioon 2, Advanced Grupileidja, Grupileidja 2.0 või Grupileidja 2 Fast 2 Furious. Nimetagem seda kuidas soovime, oluline on, et me oleme uue ja võimekama Grupileidja üle uhked.

Ning oleme uhked, et saame lõpuks ehitustellingud maha võtta, eemaldada katteloori ning viimase kihi lakki peale määrida. Veebruari alguses saime teie kõigi ette tuua Grupileidja esimese kontseptsiooni. See oli algusest peale testversioon ning aitas meil erinevaid tähelepanekuid teha, mõelda edasiarenduste peale ning valideerida tööriista ja kasutajate vajadusi.

Aga olenemata testversiooni staatusest lisas testversioon kokku 14 mängijat ja andis kõlapinna neljale grupile, millest lausa kolm said oma mängijagrupid kokku.

Need numbrid ei pruugi esmapilgul väga muljetavaldavad paista, ent meie väikses meeskonnas tekitasid need väga meeliülendavaid emotsioone. Ning meil on äärmiselt hea meel, et meie lihtsat tööriista usaldati piisavalt, et julgustada meid seda edasi arendama.

Saage taastuttavaks – Grupileidja.

Aga mis vanal versiooni viga oli, et uut oli tarvis? Väljapoole paistis seda kindlasti vähem, ent meie meeskonnale tähendas testversiooni haldamine üsna palju igapäevast tööd. Lisaks olid meil alati ambitsioonid ja plaanid suuremad, kui esimene versioon meil võimaldas.

Nüüd, uus versioon jätab meie õlgadele vähem igapäevast halduskoormust ning saame rohkem ennast pühendada artiklite ja muu videomaterjali (khm, klasside videoseeria) loomisele.

Ava grupileidja

Loo oma konto

Nüüd saab iga kasutaja luua endale konto, lisada ennast mängijate nimekirja, teostada muudatusi ning soovi korral luua ja hallata juba loodud mängugruppe.

Konto loomine on imelihtne ning koheselt on sul võimalus ennast lisada nii mängijate nimekirja, kui ka saata kirju juba kirja pandud mängijatele, kui ka avaldada soovi mängugruppide loojatele, nende gruppidega liitumiseks. Kirja saatmine on võimalik vaid registreeritud kasutajatele. Kuulutuste nägemine seevastu sisselogimist ei eelda.

Lisa ennast mängijate nimekirja

Mängijate nimekirja lisamiseks palju informatsiooni sinult ei küsita. Vali endale sobiv mängusüsteem, oma (subjektiivne) kogemus selle mängusüsteemiga, keel või keeled milles eelistad oma mängugruppi ning mängu toimumispaik. Valides laua taga, palutakse su asukohta Eestis täpsustada.

Lisainfo on vabas vormis. Ettekirjutusi süsteem siinkohal ei tee ning nõudeid ei ole. Kasvõi jäta tühjaks. Pea meeles – su kirjeldus on tõenäoliselt see faktor, mis eristavad sind teistest mängijatest. Selle järgi teevad teised mängugrupid valiku, kellele kirjutada, kes sobiksid nende gruppi ning kellele kirjutatakse.

Lisaks aitab see paremini suunata sinu eelistusi ning tõenäosus, et just sinu soovidele vastav grupp sinuga ühendust võtab, on suurem.

Lisa uus grupp

Kui sul on grupp või plaan üks moodustada ning on mõni koht veel täitmata, siis on Grupileidja selleks ideaalne platvorm. Oma grupi saad üles anda vajutades Lisa uus grupp nuppu “Grupid” lehe jaluses ning täites erinevad detailid. Loodetavasti kõik väljad on arusaadavad ja loogilised.

Sarnaselt mängijana registreerimisele, on ka grupi puhul kõige olulisem mängu kirjeldus. See on sinu võimalus luua oma soovitud mängijatele ettekujutus su mängu suunast, eelistustest, plaanidest ja žanrist. Lingid välistele linkidele (Google Docs) jms. on teretulnud ning aitavad sul oma grupi võimalikult omanäoliseks teha.

Mängusüsteemid

Praegusel hetkel oleme Grupileidjasse lisanud tüüp-süsteemideks peamised ja enimlevinud ttrpg süsteemid. Kui nimekirjast on puudu mõni süsteem, mis oodatust populaarsemaks muutub, siis selle kindlasti ka lisame.

D&D 5E, 4E, 3E, Pathfinder 2, 1, Call of Cthulhu, kõik muu

Profiil ja teavitused

Grupileidja profiilis on sul võimalik soovi korral oma parooli vahetada või hoopis oma kasutaja kustutada. Kustutatud kasutajaga kaovad ära ka kõik seotud kuulutused. Lisaks näed profiilist kas ja millised kuulutused oled sa ise üles pannud.

Kui sul on aga soov saada oma e-posti peale teavituse, kui mõni uus grupp süsteemi lisatakse, siis tuleb selleks profiilis valida Emaili teavitused.

Mitmekeelne

Sarnaselt esimesele versioonile, on meie jätkuv soov, et Grupileidja oleks kasutatav ka nende poolt, kes Eesti keelt ei räägi. Kahjuks esimese versiooni puhul tehnilised võimalused takistasid selle võimaluse jätkamist. Teises versioonis oleme keelevahetuse teinud võimalikuks ning ei ole kaugeltki võimatu, et tulevikus ka muud keelevõimalused lisanduvad.

Kui sul on küsimusi või mõtteid – anna neist meile discordis või kommentaariumis teada. Töö grupileidjaga ei ole lõppenud – vaid pigem algab uus peatükk.

Ega siin muud, kui LEIA OMA GRUPP

NB! Kui sa oled juba ennast esimesse Grupileidja versiooni registreerinud, siis ootavad sinu e-posti peal su ligipääsuandmed.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.