One D&D – uus vana D&D versioon

Wizards Presents 2022 digitaalse ettekande raames tutvustas Wizards of the Coast oma 2024 plaani, mille ümber on olnud palju spekulatsioone ja arvamusi. Populaarne arvamus oli, et D&D 50ndaks juubeliks näeme 5.5 editioni või hoopis 6ndat versiooni, mis tähendaks süsteemi suurt ümberehitust ning võiks muuta olemasolevate materjalide kasutamist keerukaks või võimatuks.

Ent tundub, et WotC on sellest murest teadlik ning järgmine mängu versioon, nimetusega One D&D on suund, mis ei ole mängusüsteemi uus versioon – vaid on lihtsalt Dungeons & Dragons.

Aastal 2024 on oodata baasraamatute – Players Handbooki, Dungeon Masters Guide ja Monster Manuali ümberehitamist, keskendudes uute ja olemasolevate mängijate jaoks raamatulehtedel informatsiooni lihtsamaks ja kättesaadavamaks muutmisel. Chris Perkins, kes oma tähelepanu peamiselt Dungeon Masters Guide arendamisele suunab, planeerib keskenduda mängujuhi rolli paremale selgitamisele ja uute DMide väljatreenimisel. Mainiti ka uusi tegelasklasse ja loitse, mida ONE D&D meile toob.

Eesmärk on kõik olemasolevad laiend- ja seiklusraamatud jätta endiselt kasutatavaks ja relevantseks uues mängu generatsioonis.

Lisatud: dndbeyond keskkonnas on loodud eraldi alamleht (One D&D), kus tutvustatakse põgusalt tulevasi muudatusi ning on võimalik huvilistel hakata jupp-haaval testima prototüüp-staadiumis reegleid ja uusi süsteeme. Esimesena on huvilistel uurimiseks tegelaste taustad – selle alla kuuluvad nii rassid, tagataustad ning One D&D’s sissetoodavad level 1 featid.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.