D&D: Dark Alliance

Dungeons & Dragons on aina kiiremini populaarsust omandamas. Lisaks kõiksugu filmidele ja sarjadele on nüüd nimekirja lisandunud värskelt avalikustatud 22ndal juunil avaldatav Dark Alliance. Arvuti ja konsoolimäng, kus tegevustik toimub paljudele juba tuttavas Icewind Dale maailmaosas Forgotten Realmsi maailmaseades.

Mängijate kontrollida on R.A. Salvatore’i Drizzt’i raamatutest tuttavad Drizzt, Catti-brie, Bruenor ja Wulfgar. Ning mäng on nii üksinda mängitav, kui ka rohkem DnD’le sobilikumas stilistikas, mitmikmänguviisina. Lauarollimängusõpradele võib Dark Alliance jääda liialt arvutimängulik ning ei pruugi jätta ruumi ootuspärasele Dungeons & Dragonsi seiklemisele ja pehmetele mängupooltele – pigem võib oodata korralikku märulit ja peksaandmist.

Ent, kuna temaatika kus ja millel mäng põhineb, võiksid olla paljudele asjaarmastajatele hingelähedased, siis on vast väärt uurimist, kui avaldamiskuupäev lähemale jõuab. Pealegi, mängu avaldajaks on Wizards of the Coast, kes Dark Alliance’i ehitava mängustuudio Tuque Games’i aastal 2019 enda alla liitis.

Pilk peale mängu treilerile ning märulimeelsuses ei kahtle keegi.

Mängu veebileht: Dungeons & Dragons: Dark Alliance
Mängu saab ka eeltellida – aga kas on vaja?

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.