Chris Pine ja “Dungeons and Dragons” (2022)

Chris Pine, Outlaw King (Netflix)

Juba 2022. aasta maikuus on põhjust D&D huvilistel kinomajja suunduda, kuna Paramount toob ekraanilinadele teose, mis tõenäoliselt meid kõiki mingilgi määral kõnetab – “Dungeons and Dragons”

Viimase info kohaselt Chris Pine, kes mitmetest värskematest Star Trekkidest tuttav, kui ka Wonder Womani mõlemas linateoses osalenud, on läbirääkimistes “Dungeons and Dragonsi” filmis näitlejarolli kandmiseks. Filmi toimumist on nüüdseks juba mitmeid aastaid planeeritud, ent autoriõiguste pärast jõuti vahepeal kohtukemplust Sweetpea Entertaiment’i ja Hasbro vahel pidada, mille tulemusena liikus projekt Warner Bros’i laualt Paramount’i kätte ning on nüüdseks režisööride Jonathan Goldsteini ja John Francise juhtida.

Loodame siinkohal südamest, et eelmine üritus D&D’d kinoekraanidele tuua (Dungeons & Dragons, 2000) jääb uue teose linastumisel unustuste varju.

Hoiame edaspidi silma peal kuhu film omadega jõuab ning millised näitlejate ja kirjutajatemeeskonna lisandumised filmi edasi suunavad. Igastähes võib julgelt väita, et Dungeons & Dragons on aina enam populaarsust kasvatamas ning ei näita märke, et see popkultuurist niipea kaoks.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.