Loomisel on Dungeons & Dragonsi dokumentaalfilm

Dungeons and Dragonsi dokumentaalfilm

Hasbro ning selle alla kuuluv Entertainment One on teatanud, et käimas on järgmise ekraaniteose loomine. Seekord pole loomisel film, ega sari, vaid hoopis dokumentaalfilm, mis käib läbi mängu 50 aastase ajaloo. Luubi alla võetakse mängu kunagine algus ning kuhu läbi viie aastakümne see kõik nüüdseks jõudnud on.

Just suureks rõhuks on mängu 50 aastane ajalugu, ehk on oodata, et dokumentaalfilm saab olema osa 2024 aastal toimuvast suurest juubelist ja kõigest sellest kuidas seda tähistatakse. Dokumentaali aitab ellu viia D&D fännidele tuttav Joe Manganiello (Dungeons & Dragons ja kuulsad inimesed), kes on end väga avalikult sidunud ja seostanud mängu ja selle kommuuniga. Ta on varasemalt lõhkunud mitmeid stereotüüpe, mis meile kõigile meelepäraseks saanud hobile negatiivse on kuvandi loonud.

Joe Manganiello avaldas oma mõtteid loodava teose asjus (tõlkimata, inglise keeles):

I couldn’t be more proud and excited to get back behind the camera for another documentary, this time with the D&D dream team of Jon, Kyle, and my brother and producing partner Nick. I lived through the rise and fall and rise again of this legacy brand that has not only meant so much to me but has served as the fountainhead of creativity for an entire generation of writers, artists, and creative minds, influencing so much of our culture. None of this would have been possible without Nathan Stewart at Wizards of the Coast and my eternally supportive boss from the HBO/True Blood days, Michael Lombardo and the fantastic team at eOne.

Lisaks Manganiellole on dokumentaali loomise juurde kaasatud ka Kyle Newman, kes on olnud autoriks nii D&D kokaraamatus Heroes Feast ja mängu ajaloost pakatav Art & Arcana.

Sadu tunde videomaterjali ja intervjuud

Dokumentaalfilmi loomiseks on töö juba käimas ning kogutud on üle 400 tunni jagu videomaterjali arhiividest ja mujalt, mis ulatub mängu alguspäevadeni. Lisaks on tihe koostöö Wizards of the Coastiga võimaldanud neile ligipääsu mitmetele kiivalt varjatud saladustele ja varjatud teadmistele, mida avalikkus pole varem näha saanud.

Oodata on ka mitmeid intervjuusid erinevate kuulsamate mängu fännidega, kes oma kogemusi mängu ja seda ümbritseva kultuuriga jagavad. Intervjueeritavate seas on mainitud nimesid, nagu Vince Vaughn, Tom Morello (Rage Against the Machine kitarrist) ja D.B Weiss, Troonide Mängu sarja kaaslooja.

Lisaks järgmisel aastal, 3. märtsil, linastuvale Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves kinoteosele, on töös mängust inspireeritud telesari, mille stsenaariumi on kaasatud John Wick’i stsenarist, Derek Kolstad.

Vaata Honor Among Thieves filmi treilerit siin.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.