Raamat draakonitest: “Fizban’s Treasury of Dragons”

Sügisel saabuv kolmas uus D&D raamat annab meile teavet millised on D&D maailma draakonid ning millised uued võimalused su mänge rikastada võivad!

Wizards of the Coast annab 19. oktoobril välja uue laiendraamatu “Fizban’s Treasury of Dragons“, mis tutvustab kuidas draakonid, kes on vähemalt pool mängu nimest, maailmast maagiat ammutavad ja kuidas mängujuhid neid oma laua taga ellu äratada saavad.

(20.juuli – WotC on salaja 38ndasse Dragon Magazine’i tagantjärgi poetanud artikli laiendraamatu sisu kohta. Nagu näiteks on oodata uuendatud ja parandatud Dragonborn(draakonlane) muudatusi, uusi feat’e, loitse ning maagilisi esemeid. Seda kõike saab lugeda siin: Dragon+)

Fizban the Fabulous (Autor: Nikki Dawes)

Fizban the Fabulous’i näol on tegemist otseselt Dragonlance’i maailmasättest pärineva tegelasega, kuigi WotC poolt on välja öeldud, et tegemist ei ole Dragonlance’i laiendraamatuga. Paljud Dungeons & Dragons’i veteranid, kes AD&D või 3E’ga üles kasvanud, on tuttavad Dragonlance’i maailmaga ning viimasel ajal välja antud Van Richten’s Guide to Ravenloft ning sügisel saabuv Strixhaven: A Curriculum of Chaos laiendavad 5nda mänguversiooni maailmasätete repertuaari vaid Forgotten Realms’ist.

“Fizban’s Treasury of Dragons” toob informatsiooni mängijatele draakonlaste kangelaste värvikamaks loomiseks (Autor: Zoltan Boros)

Mis on vahet punasel ja kuldsel draakonil? Mis on dragonsight ja kuidas mõjutab draakonite maagia ümbritsevat maailma? – Kõigele sellele saame vastused sügisel ilmuvast laiendraamatust.

Lisaks eelnimetatule leiab raamatust ka laiaulatuslikud kirjeldused draakonitest üldisemalt ja mitmeid tööriistu kui ka nõuandeid kuidas mängujuhid neid olendeid oma mängijatele ette visata.

Kui soovid oma karakterit draakonite maailmaga siduda või on teie grupis keegi kellele see suund võiks sobida, tasub raamatul silma peal hoida ning leida viis, kuidas draakonid, mis tüüpilise D&D mängu baasvundamendi sekka segatud, tuua prominentsemalt sinu grupi mängumaailma.

Mida raamatust oodata võib:

Alternatiiv-kaanekujundus
  • Jutustab loo Esimesest Maailmast (First World) ning mis rolli Bahamut ja Tiamat selle loomisel kui ka hävitamisel mängisid.
  • Lisab uusi karakteri loomise võimalusi nii dragonbornidele kui ka draakoniteemalisi subclasse munkadele ning rangeritele koos uute spellide ja feat’idega (Unearthed Arcana 2020 annab vihjeid ja viited milliseid uuendusi ja lisandusi on oodata).
  • Pakub kõike vajaliku DM-ile draakonite loomiseks enda maailma.
  • Olendite entsüklopeedia mis koosneb 20st erinevast draakonist ning nendega seotud olenditest.

Fizban’s Treasury of Dragons ’it on võimalik soetada 40€ eest KVESTi poest

Ettetellimine digitaalselt: D&D Beyond, Roll20

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.