D&D uus versioon

Dungeons & Dragonsi uue seiklusraamatu The Wild Beyond the Witchlight ametliku väljaandmisega seoses korraldati üks digitaalne tähistus-nädalalõpp. Kolmel päeval toimunud “D&D Celebration”i raames toimus mitmeid vägagi huvitavaid videoid, mis koosnesid nii näidismängudest ja vestlusvoorudest.

Nendest viimaste raames toimus ka vestlusvideo, kus Wizards of the Coasti kõrgemad nimed mõtteid ja infot jagasid ning teemaks võeti Dungeons & Dragonsi tulevik. Ning D&D, mis sündis aastal 1974, näeb kolme aasta pärast oma viiekümnendat juubeli. Seega oli ootuspärane, et varem või hiljem midagi suurt avalikustatakse.

Ning suur see tõepoolest oli. Aastal 2024 näeb ilmavalgust Dungeons & Dragonsi järgmine edasiarendus (“New Evolution“). Baasraamatud, mis arvestavad progressiga, mis on 5ndat versiooni edasi viinud alates aastast 2014, tehakse ümber, ent lubatakse, et uus versioon saab ja peab olema ühilduv selleks hetkeks vanemate 5E materjalidega. Uuendus üritab kindlasti imiteerida rohkem 3 -> 3.5 versiooniuuenduse kuvandit kui 4E -> 5E.

Seega on oodata edasiarengut, kuid mitte enne aastat 2024. Ning kõik uus materjal, mis avalikustatakse kuni selle versioonini jääb võrdlemisi relevantseks ja kasutatavaks. Välja kuulutati, et luuakse tuumik-baasraamatutest (PHB, DMG ja MM) uusversioonid.

Täpsemaid detaile veel liiga palju veel ei ole – ent kes soovib, saab vaadata videot ise:

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.