Critical Role ja “The Mighty Nein”

Critical Role on iganädalane veebishow, kus tuntud USA häälnäitlejad mängivad nüüdseks juba teist hooaega D&D-d. Kokku on internetist võimalik tasuta vaadata üle mitmesaja huvitava ja kaasahaarava episoodi grupi seiklustest.

Ühe laua taga istuvad igal neljapäeval  Matthew Mercer, Marisha Ray, Ashley Johnson, Travis Willingham, Taliesin Jaffe, Laura Bailey, Liam O’Brien ja Sam Riegel.

Kõik sai alguse sellest, et 2012 aastal otsustasid sõbrad mängida koos erinevaid RPG lauamänge, kuid nüüdseks on sellest kasvanud mitmel tasandil tegutsev meelelahutusprogramm, millel on iganädalaselt umbes pool miljonit aktiivset vaatajat.

Esimesed ülekanded laeti internetti 2015. aastal, kui ettevõte Geek & Sundry palus seltskonnal teha paar salvestust oma mängust. Vaatajate suure nõudluse peale jätkati sarja tegemist ja 2020 pidas Critical Role oma 5. aastast juubelit.

Praegu on käimas grupi teine mäng, kus The Mighty Nein alustas oma seiklust Wildemount’is. Teine mäng sai algust aastal 2018 ja sarja esimese osa kandis pealkirja “Curious Beginnings”.

Kui oled Dungeons & Dragons’i maailmaga vähe kursis, soovid saada häid nippe oma mängu või otsid lihtsalt midagi mida igapäeva tegemiste kõrvale kuulata, siis soovitame kindlasti visata nende mängule pilk peale!

Sarjast saab nii mõndagi kõrva taha panna ja kindlasti julgustab see uusi huvilisi mängu proovima!

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.