Cyran’i Suurejooneline Kõndiv Turg

Kes on näinud legendaarset jaapani animefilmi “Howli Liikuv Kindlus”, võib juba ette kujutada, milliseid lisasid toob Unlimited Realms’i poolt väljastatav D&D 5E süsteemi täiendav raamat “Cyran’s Magnificent Walking Marketplace”!

Töös on uus mitteametlik täiendraamat, mis toob Koobaste ja Draakonite maailmasse jalgadel kõndiva turu. Tegu on väga dünaamilise lisandiga, kuna poelinnak võib juba käimas olevasse kampaaniasse lihtsalt sisse jalutada.

Lisaks sisukirjeldustele ja asukoha taustale toob uus raamat mängijateni ka tervelt 200 maagilist eset, mis on erinevate poodide vahel ära jagatud. Igal müügipunktil on ka originaalne ja omapärane NPC müüja.

Turult võib leida ka neli uut rassi ja subclass’i, mis annavad kindlasti mõtteainet järgmise karakteri loomisel. Klassid on fokusseeritud Cyran’i kõndiva turu ümber, teiste seas näiteks Varanduse Kütid ja Musta Turu Diilerid.

Kuigi raamat on eelkõige iseseisva asukoha kohta, sisaldab ta siiski ka ühte seiklust, mida on võimalik läbi mängida ilma käimasoleva kampaania olulise mõjutuseta.

Unlimited Realms Ltd

Kõik see on mahutatud 200-le leheküljele, sisaldab pilte ja kaunistusi enam kui 25lt illustraatorilt ja mille kaartide autor on interneti kuulsaimast D&D live play kanalist “Critical Role” tuttav Deven Rue.

Täiendraamatu väljaannet on oodata 2023. aasta veebruaris ja praegu on võimalik nende tegevust toetada Kickstarteri kaudu.

Kindlasti hoiame projektil silma peal ja võimalusel toome kirjateose peale väljastust ka enda letile.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.