Pokémon või D&D? Miks mitte mõlemat!

Battlezoo Eldamon plaanib tuua kõikidele Pokemoni fännidele võimaluse püüda ja treenida elukaid oma Pathfinderi või D&D 5E kampaaniates.

Hoogu kogub uus täiendkollektsioon nimega Battlezoo Eldamon, mis tutvustab mängijatele üle 160 uue koletise, keda on võimalik püüda, treenida ja nendega võidelda.

Koletisi on võimalik tuua ükskõik millisesse kampaaniasse ilma mängu lõhkuvate muudatusteta.

Eldamon’id on legendi järgi iidsed olevused, keda leidub erinevas suuruses, välimuses ja võimekuses. Mängijad saavad neid oma maailmates taltsutada ja eelolevateks võitlusteks treenida. Teatud klassidel avaneb võimalus oma kaaslasega isegi nii tugev side tekitada, et omastavad ise Eldamon’i võimed.

Täienduse sari plaanib esialgu välja panna 5 kaardipakki kollektsioonist “Fire & Ice”, millele 2023. aastal on oodata lisa. Kaarte on võimalik mängida ka väljaspool oma kampaaniat ja väidetavalt “õnnemängu”, eriliste kaartide näol, pakkidega ei kaasne. See mille eest maksad, seda ka saad.

Ühes kaardipakis on kaarte kahele mängijale, kuid erinevaid pakke saab ka oma soovil komplekteerida.

Battlezoo Eldamon’i kickstarter on avalik kuni 27. augustini ja 99 dollari eest saab jaanuaris lisaks kaartidele kaasa ka kõvakaanelise raamatu oma kampaaniaga sidumiseks.

Rohkem infot kaartide kohta leiad nende Kickstarteri lehelt!

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.