“Candlekeep Mysteries” – Uus Dungeons & Dragons’i seikluste antoloogia!

Clint Cearley/Wizards of the Coast

“Candlekeep meelitab kõiki õpilasi nagu leek koiliblikaid. Ajaloolased, mõttetargad ja paljud teised ihkavad sellest tohutust raamatukogu kindlusest teadmisi. Raamatud mis sisaldavad vastuseid erinevatele müsteeriumitele on teekonna alguseks mitmetele seiklustele. Kas julged teekonda alustada?”

Dungeons & Dragons’i järgmine raamat sisaldab 19 kaasautori poolt loodud kollektsiooni, kuhu mahub 17 maailma parima rollimängu one-shot seiklust. Väidetavalt on seekord pandud rõhku lugude mitmekesisusele ja lihtsale kohandatavusele.

Alternatiivne kujundus kõva kaanega raamatule.

“Candlekeep Mysteries” koosneb eraldiseisvatest mini seiklustest, mis on loodud karakteritele lvl 1-16. Iga seiklus algab raamatu avastamisega mis on võtmeks uksele, mille taga peitub au ja hiilgus!

Seiklusi saab läbi mängida eraldi, siduda Forgotten Realms kampaaniaga või mõne koduse teekonnaga. Raamat sisaldab ka postri suuruses kaarti raamatukogu kindlusest ja asukohtade detailset kirjeldust.

Lisaks tutvustab trükiteos D&D maailma ka mitmeid uusi (NPC) karaktereid ja koletisi.

Raamat ilmub poodidesse 16. märtsil ja hakkab maksma 40-50€, kuid juba praegu on võimalik seda näiteks Amazon, Roll20, D&D Beyond või Mabrik lehtedel soodustusega eeltellida.

Candlekeep Mysteries” lugude autoriteks on Graeme Barber, Kelly Lynne D’angelo, Alison Huang, Mark Hulmes, Jennifer Kretchmer, Daniel Kwan, Adam Lee, Ari Levitch, Sarah Madsen, Christopher Perkins, Michael Polkinghorn, Taymoor Rehman, Derek Ruiz, Kienna Shaw, Brandes Stoddard, Amy Vorpahl ja Toni Winslow-Brill.

Kui soovid samade autorite poolt looduga enne raamatu ilmumist tutvuda, siis leiad nende seikluseid ka Dungeon Masters Guild või itch.io lehtedelt!

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.