Dark Alliance (XBOX/PS/PC)

Märtsikuus välja hõigatud Dungeons & Dragons: Dark Alliance on lõpuks avalikkusele kättesaadav ja mängitav. Mängi üksi või, D&D’le sobivamalt, koos sõpradega ning seikle rollilauamänguritele juba tuttavas Icewind Dale’s. Mängijatena on valik Drizzt’i, Catti-Brie, Bruenori ja Wulfgari vahel, kõik kangelased täidavad erinevat rolli ning võimaldavad probleeme erimoodi lahendada.

Mäng sobib kõigile, kellel olemas kas XBOX, Playstation või piisavalt võimekas arvutimasin (isegi kui graafikakaartide põud meil jätkub). Hetkel veel on koosmängimine võimalik läbi interneti, ent juba käesoleva aasta suveks lubatakse järgmist uuendust, mis lisab lisaseiklusi, kui ka üheekraanilist koosmängutuge (split-screen local co-op).

Planeeritud on ka selle aasta jooksul veel kokku kolm laiendust – kaks neist tasuta ning üks tasuline, koos uue mängitava kangelasega ning veelgi rohkem uusi seiklusi. Saab näha milliseid R. A. Salvatore’i Legend of Drizzt kangelasi ja seiklusi tulevikus näha saab (näiteks Jarlaxle või Artemis Entreri).

Mängu saab endale soetada 39.99$.
Mängu veebileht: Dungeons & Dragons: Dark Alliance

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.