Lord of the Rings D&D 5E süsteemis

Halfling – Hobbit – Balor – Balrog. Kakofoonia, mis kestnud aegade algusest.

Sõrmuste Isand on olnud vaieldamatult suur mõjutaja ja inspiratsioon Dungeons & Dragonsi loomisel ja arengul. Kuid aegade algusest on olnud Tolkieni teoste ja D&D vahel korralik vastasseis – mis kõige ikoonilisemalt väljendub Hobbit/Halfling nimetuses (kuid on ka mitmeid teisi elemente, milles konflikt peegeldub).

Nüüd lõpuks on Free League Publishing võtnud ette Wizardsi OGL’i (Open Game License) ning kasutanud ära selle uut staatust, kus ta on avalikuks tarbimiseks määratud. See tähendab, et teosed, nagu Free League’i “The One Ring” võivad nüüd, ilma lisakuludeta, mis oleksid läinud uue OGL’i järgi WotC taskusse, avalikustada Tolkieni maailma D&D reeglistikus.

Ning nii ka juhtub – The Lord of the Rings Roleplaying 5E on juba 9ndal mail jõudmas huvilisteni, juba täna on võimalik teha eeltellimus mängu raamatutele.

The Lord of the Rings™ Roleplaying on 236-leheküljelise illustratsioonides pakatava kõvakaanelise raamatuga, mis sisaldab kõike vajalikku, et oma seiklused juba tuntud maailmas üles seada. Välja on toodud teostest tuntud kultuurid, kuus uut tegelasklassi, ikoonilised ja ohtlikud vastased ning mitmed reeglid, katmaks erinevaid elemente, mis teevad Tolkieni maailmast just selle.

Shire™ Adventures on 104-leheküljeline raamat mis kirjeldab ja tutvustab meile tuttavat Shire’i. Lisaks leiab raamatust viis lühiseiklust ning seitse juba valmis tegelast, kes juba kõigile varasemalt tuttavad.

Lisainfot saab lugeda mängu enda ametlikult veebilehelt.

KVESTiga oleme võtnud ühendust ja Free League Publishinguga, et pakkuda ka peagivalmivaid raamatuid meie riiulitel

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.