“Roostetiibur” – Keldrilohed, Osa 1

Aastal 2019 jõudis internetiavarustesse D&D mängudeseeria Mänguvälja Youtube’i kanalil. Poolteist aastat linastusid uued mängud aktiivselt kuniks tol hetkel mängud vaibusid. Ent nüüd on Keldrilohed tagasi värskendatud koosseisus.

Mängujuhi Joosep Uusvälja sissejuhatus gruppi ja mängu endasse:

“Uues koosseisus juhin mina mängu oma loodud maailmas ja kasutame D&D 5e reegleid. Mängijateks on Taavi, kes osales ka meie varasemas mängus, ning nüüd mängib metselvist kütti. Mattias, kes juhtis meie grupi varasemat mängu ja nüüd kehastub metallhingeks(Warforged). Ja muidugi Sven, kes on palju aastaid D&D-d juhtinu ja mänginud, ning väga hea improviseerimises. Ta mängib Liivaelvist paladini. Koos oleme harjunud mängima juba Mattiase juhitud kodumängust, kus alguses seiklesime Taaviga kahekesti, ning hiljem liitus meiega Sven, kes sobis meie pundiga nagu valatult.

Keldrilohede seiklus toimub Aradori fantastilises ja maagiakülluslikus maailmas, kus ei puudu iidsed golemid, pime maagia, õhulaevad ja imelised hõljuvad linnad. Meie seiklejate punt alustabki õhulaeva “Roostetiibur” pealt, ühte suuremasse inimlinna lennates.

Nad ei jõua kaua pilvi imetleda, kui äkki satuvad nad manatormi, ning peavad võitlema nii enda elude kui ka laeva eest. Pärast tormi paistavad nad eksinud, ning otsustavad raske teekonna koos ette võtta.”

Plaanijärgselt on igal esmaspäeval oodata uut osa.

X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.