Spelljammer tuleb tagasi

D&D Direct üritus avati teadaandega, mida paljud D&D veteranid on ammu oodanud ning vast ka arusaadavalt jõutud alla andnud. Spelljammer on tagasi Dungeons & Dragonsis. Lõpuks saab see maailmasäte Wizards of the Coast’ilt väärilise koguse tähelepanu.

Kellele loitsumoosimine midagi ei ütle, siis Spelljammer on seikluste süsteem, mis sarnaneb rohkem piraadiseikadega kui need kombineerida fantaasia ning kosmosereisimisega. Käesoleva aasta 16. augustil jõuab mängijateni kollektsioon DM screenist ja kolmest uuest raamatust:

  • Astral Adventurer’s Guide
  • Boo’s Astral Menagerie
  • Light of Xaryxis

Astral Adventurer’s Guide

Sissejuhatus kõigesse, mis on Spelljammer – kuidas seal seiklusi läbi viia ning mida kõike mängijad võivad oodata. Raamat tutvustab uutele ja vanadele huvilistele kosmilist maailma ning sealseid võimalusi. Piraadiseiklustest kosmosereisideni, seiklused erinevatel planeetidel ja seda kõike teevad seiklejad reisides oma kosmose laeval.

Lisaks üldisele teabele on raamatust oodata ka infot kuue uue rassi kohta:

Astral Elf
Autognome
Giff
Hadozee
Plasmoid
Thri-kreen

Boo’s Astral Menagerie

Uute maailmate ja ohtude kirjeldamiseks on selles Spelljammer-olendikataloogis kõiksugu värvikaid olendeid, kellega su mängijad võivad oma seiklustel kohtuda. Või kohtumise asemel hoopis nende eest põgenevad.

Üle 60 erineva olendi seast on seiklustel võimalik kohata Space Clowne, Vampirates, Murder Comets, Giant Space Hamsters (!), Solar ja Lunar Dragons. Ning palju teisi.

GIANT SPACE HAMSTERS!

Light of Xaryxis

See 12 osaline seiklus Astraalmerel ja metsikus kosmoses on ideaalne viis oma mängijad Spelljammeri universumisse tuua ning lasta neil kogeda kõike seda fantastilist ja veidrat omal nahal. Seiklus viib tegelased levelilt 5 kuni 8, seega avastamist on küllaga, ent ei ole kosmos sobilik tander uutele ja rohelistele mõõgavehkijatele.

Eel-seiklus

Need kes soovivad Spelljammeri tähtede vahele sattuda varem, saavad juulikuus maitse suhu. Selleks on vaja Wizards of the Coasti kontot (myaccounts.wizards.com) ning jääda ootama kuniks see tarbimiseks väljas.

Kuniks raamatud meieni jõuavad, peame kannatlikult kannatama…
X
Ostukorv
Ostukorv on tühi.

Lisa mõni toode ostukorvi, et alustada.